Twitter Toplu Unfollow Kodu [Ücretsiz]

Zaman zaman twitter’da takip ettiğimiz kişileri toplu olarak unfollow etmemiz gerekebilir. Genelde takipçi kasmak isteyen kullanıcılar karşılıklı takip olayına kapılıp binlerce kişiyi takip eder ve daha sonra bu takiplerden çıkmak için kolay bir yol arar. Bu yazımızda size olağanüstü pratik ve en önemlisi ücretsiz olarak bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Öncelikle Chrome web tarayıcısını açıp twitter web sitesine gidin ve hesabınıza giriş yapın. Ardından takip ettiğiniz kişilerin sayısının üzerine tıklayın. Ekranda takip ettiğiniz kullanıcıları göreceksiniz. Buradayken Control+Shift+J tuşlarına basın.

Ekranın sağ tarafında Console sekmesi açılacak ve imleç en alt kısımda yanıp sönmeye başlayacak. İmlecin olduğu yere en aşağıdaki toplu unfollow kodunu yapıştırın ve Enter tuşuna basın, sistem hemen çalışmaya başlayacak ve yavaş yavaş ekranı aşağı kaydırıp ekrandakileri unfollow etmeye başlayacak.

Dikkat etmemiz gereken bir şey var mı ?

Evet unfollow işlemi gelişigüzel olacağından unfollow etmek istemediğiniz kişileri ayıramazsınız. Yazdığınız ve çalıştırdığınız kod kim var kim yok hepsini sırayla siler, bilgisayarı açık bıraktığınız sürece çalışmaya devam eder.

Toplu Unfollow Kodu Nasıl Kapatılır ?

Yapmanız gereken sadece console sekmesini açtığınız chrome sekmesini yukarıdan çarpıya basarak kapatmak. Yeni sekme oluşturup tekrar twitter’a girerseniz işlemin devam etmediğini göreceksiniz.

Twitter Toplu Unfollow Kodu:


setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)

Eğer sorunlar yaşıyorsanız aşağıdaki yorumlar alanından yardım isteyebilirsiniz. Eğer hesabınız kilitlenir ise şifrenizi değiştirin düzelecektir. Bir günde tüm takip ettiklerinizi unfollow yapmaya kalkışmayın. 1 haftaya yaymanız daha sağlıklı olur. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

  Whatsapp Web QR Kod Okumuyor Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir